Training

Elpio cyklicznie organizuje branżowe szkolenia. Dotyczą one wybranych zagadnień ( np. Rozporządzenie Budynkowe, budowanie instalacji multiswitchowych ) lub też prezentacji produktów i marek ( multikabel, Televes, Telkom Telmor i inne ). Szkolenia organizowane są z inicjatywy Elpio, jak również na prośbę naszych Klientów. Odbywają się w zależności od potrzeb w sali multimedialnej pobliskiego hotelu, bądź też w kameralnej atmosferze siedziby Elpio. Szkoleniom zawsze towarzyszy żywa wymiana myśli i opinii, co przekłada się na rozszerzenie wątków spotkania i ciekawą dyskusję.

Szkolenia są jednym z elementów kompleksowej obsługi naszych Klientów. Oprócz wysokiej jakości produktów, przystępnych cen, fachowej obsługi proponujemy naszym Klientom praktyczną wiedzę, która – jak wiemy – jest bezcenna. Szkolenia prowadzą zaproszeni Goście, jak również specjaliści z Elpio, zależnie od charakteru i tematu spotkania.

Chcesz skorzystać z takich szkoleń? Poinformuj o tym swego opiekuna handlowego.


W dniu 2 grudnia 2014 w Hotelu Poznańskim w Luboniu odbyło się zorganizowane przez firmę Elpio Sp z o.o. spotkanie szkoleniowe  dotyczące  przepisów regulujących zasady projektowania i budowania nowych instalacji teletechnicznych. Podstawą dyskusji było  Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 06.11.2012. Konferencję poprowadził współautor rozporządzenia, członek PIRC, Jacek Kosiorek. W aktywnej dyskusji z licznie zgromadzonymi  uczestnikami , poruszono wiele kwestii dotyczących Rozporządzenia, jak również niezliczoną ilość przykładów  z życia konfrontujących przepisy z rzeczywistością. Ponadto zaprezentowano  produkty niemieckiej marki Spaun i ich zastosowanie w nowoczesnych instalacjach telewizyjnych zgodnych z w/w rozporządzeniem .

Omawiane zagadnienia  pozwoliły obecnym a na przyswojenie sobie wielu pożytecznych informacji przydatnych przy przyszłych inwestycjach.. Opinie uczestniczących w spotkaniu były bardzo pozytywne. 

Cieszymy się, że Konferencja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami.

Serwis korzysta z plików cookies. Informacja o ich wykorzystaniu znajduje się w Polityka Prywatności
© 2018 Elpio Sp. z o.o.