Kontakt


Dane firmy

Elpio Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 18, 62-052 Komorniki
NIP: 779-23-08-437, REGON: 300556395

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 16:00

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Zamówienia

tel. +48 61 819 40 77
e-mail: zamowienia@elpio.pl



 

Sklep internetowy

Piotr Timm - dział e-commerce 

tel. +48 506 067 794
e-mail: piotr.timm@elpio.pl


 

Handlowcy

Maciej Miszczuk - doradca techniczno-handlowy

tel. +48 609 222 870
e-mail: maciej.miszczuk@elpio.pl

Sławomir Matuszewski - doradca techniczno-handlowy 

tel. +48 502 773 713
e-mail: slawomir.matuszewski@elpio.pl  

Krzysztof Wasielewski - doradca techniczno-handlowy

tel. +48 502 578 247
e-mail: krzysztof.wasielewski@elpio.pl 

Damian Grupka - doradca techniczno-handlowy

tel. +48 607 598 722
e-mail: damian.grupka@elpio.pl 


 

Projektowanie

Krzysztof Majewski - projektant systemów teletechnicznych, kosztorysant

tel. +48 735 209 123
e-mail: krzysztof.majewski@elpio.pl


 

Sprzedaż

Monika Kamińska - dział sprzedaży i marketingu

tel. +48 730 605 506
e-mail: monika.kaminska@elpio.pl


 

Płatności/Księgowość

Monika Janiak - office manager

tel. +48 505 138 354
e-mail: monika.janiak@elpio.pl


 

Magazyn

Maciej Timm - kierownik magazynu

tel. 739 225 440
e-mail: maciej.timm@elpio.pl


 

Prezes zarządu

Piotr Horbulewicz

e-mail: piotr.horbulewicz@elpio.pl

Serwis korzysta z plików cookies. Informacja o ich wykorzystaniu znajduje się w Polityka Prywatności
© 2018 Elpio Sp. z o.o.