Kontakt


Dane firmy

Elpio Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 18, 62-052 Komorniki
NIP: 779-23-08-437, REGON: 300556395

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Zamówienia

tel. +48 61 819 40 77
e-mail: zamowienia@elpio.pl



 

Panel B2B

Piotr Timm - e-commerce menager

tel. +48 506 067 794
e-mail: piotr.timm@elpio.pl


 

Sprzedaż

 

Blanka Krzyżaniak - koordynator działu handlowego

tel. +48 609 222 870
e-mail: blanka.krzyzaniak@elpio.pl


 

Handlowcy

Krzysztof Wasielewski - doradca techniczno-handlowy

tel. +48 793 669 729
e-mail: krzysztof.wasielewski@elpio.pl 

Ze smutkiem musimy poinformować Państwa, że w dniu 07.12.2022 zginał tragicznie nasz kolega i oddany pracownik Piotr Sosin.
Był niezwykle pogodnym i oddanym firmie pracownikiem, serdecznym kolegą wnosząc do zespołu, z którym pracował wiele inicjatywy i pozytywnej energii.

Będzie nam go bardzo brakowało.

Wszystkie sprawy, które Piotr prowadził są obecnie przekierowane na biuro firmy Elpio.

Proszę do nas dzwonić na tel. Piotra +48 502 773 713
oraz na nr komórkowy do Blanki Krzyżaniak +48 609 222 870
Można tez do nas pisać na adres mailowy zamowienia@elpio.pl


 

Projektowanie

Krzysztof Majewski - projektant systemów teletechnicznych, kosztorysant

tel. +48 735 209 123
e-mail: krzysztof.majewski@elpio.pl


 

Płatności/Księgowość

Monika Janiak - office manager

tel. +48 505 138 354
e-mail: monika.janiak@elpio.pl


 

Magazyn

Maciej Timm - kierownik magazynu

tel. 739 225 440
e-mail: maciej.timm@elpio.pl


 

Prezes zarządu

Piotr Horbulewicz

e-mail: piotr.horbulewicz@elpio.pl

© 2022 Elpio Sp. z o.o.